Rubriky:

Basketbal

NBA nabídne fanouškům roušky s logy jednotlivých klubů

17. dubna 2020 18:36 - New York

Basketbalové ligy NBA a WNBA se zapojí do boje proti koronaviru hned dvojnásobně. Obě soutěže zahájí prodej látkových roušek na obličej s logy jednotlivých klubů, aby se fanoušci mohli chránit, celý výtěžek pak věnují charitativním organizacím.

 

Rick Scuteri, ČTK/AP

Basketbalové fanoušky chce vedení soutěží motivovat k tomu, aby si kvůli pokračující pandemii koronaviru kryli na veřejnosti obličej maskou. Pomoci by mělo právě logo oblíbeného týmu. K dostání budou roušky s logy všech 30 klubů NBA i 12 z ženské WNBA.

Peníze získané prodejem roušek získají organizace, které v USA a Kanadě pomáhají distribuovat jídlo potřebným. Přidají se i výrobci těchto roušek, za každou prodanou věnují charitě jednu zdarma.

NBA chce počkat s draftem až po skončení přerušené sezony

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.