Basketbalovou Ligu mistrů bude hrát i Balvínovo Bilbao

21. května 2020 06:16 - Miles

Jedním z nováčků basketbalové Ligy mistrů v příští sezoně bude Bilbao, jehož dres obléká český reprezentant Ondřej Balvín. V pátém ročníku soutěže, kterou hraje Nymburk, se poprvé představí také Rytas Vilnius a turecký klub Darüssafaka. O jejich přijetí do Ligy mistrů informovala mezinárodní federace FIBA.

 

Václav Mudra/ČBF

Letošní sezona soutěže, která konkuruje prestižní Evropské lize, byla kvůli pandemii koronaviru přerušena a měla by se dohrát na přelomu září a října formou závěrečného turnaje Final Eight.

V něm se spolu s dalšími čtvrtfinalisty objeví i Nymburk, který ovládl základní část s pouhými dvěma porážkami ze 14 zápasů a v osmifinále vyřadil tureckou Bandirmu. Ve čtvrtfinále se utká s AEK Atény.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: