Rubriky:

Basketbal

Další posila pro basketbalistky USK Praha. Koho ulovily tentokrát?

27. června 2020 10:05 - Praha

Další posilou basketbalistek ZVVZ USK Praha se stala chorvatská rozehrávačka Ivana Dojkičová. Dvaadvacetiletá hráčka podepsala s vedením českého mistra dvouletou smlouvu.

 

@SpartakVidnoje, Twitter

Dojkičová dosud nastupovala v maďarské lize za tým Atomerömü, s kterým si zahrála i Evropský pohár. Předtím 180 centimetrů vysoká chorvatská reprezentantka působila ve Spartaku Moskva a ve slovinském Celje.

Před novou sezonou již USK získal španělskou mistryni Evropy z roku 2017 z Prahy Maríi Condeovovou. Po minulé sezoně, která se kvůli koronaviru nedohrála, skončily v pražském týmu česká reprezentantka Alena Hanušová, Španělka Cristina Ouviňaová a Francouzka Valériane Vukosavljevičová.


Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.