Baynes zatím nemůže k týmu Phoenixu, koronavirus měl i Rubio

23. července 2020 09:32 - Phoenix

Basketbalista Phoenixu Aron Baynes se nakazil koronavirem a zatím se nemůže připojit ke svému týmu v Orlandu před restartem NBA. Nemoc covid-19 prodělal i rozehrávač Ricky Rubio, který však už trénuje s mužstvem Suns na Floridě.

 

Twitter@SLAMnewswire

"Trochu jsem z toho vypadl a chvíli mi potrvá, než budu zase ve formě. Na nohách i plicích je to znát," uvedla španělská hvězda.

Baynes zatím čeká ve Phoenixu na to, až bude mít dva negativní testy na koronavirus po sobě, aby mohl odletět za spoluhráči na Floridu. Australský basketbalista uvedl, že ho nemoc zmohla. "Spal jsem čtyři dny v kuse. Nejhorší bylo, že jsem vystavil riziku svou rodinu," řekl Baynes. Jeho manželka a dvě děti se nakazily také, ale příznaky nemoci měly mírné.

NBA nemá za poslední týden žádný nový případ nákazy koronavirem

Ve středu začaly v Orlandu přípravné zápasy před obnovením sezony NBA, restart je v plánu od 30. července.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.