Rubriky:

Basketbal

Jágr u mě skončil. Zklamal mě, šokoval Satoranský svou upřímností

4. srpna 2020 11:13 - Praha

Chvilku se zamyslel a zapřemýšlel nad otázkou, který ze známých sportovců ho lidsky zklamal, aby vzápětí vypálil jméno, které by čekal málokdo. Nejlepší český basketbalista současnosti Tomáš Satoranský totiž ukázal na hokejovou legendu Jaromíra Jágra!

 

Slavomír Kubeš, ČTK

Důvod, z jakého osmadvacetiletý rozehrávač Chicaga Bulls zmínil právě o dvacet let staršího hrajícího majitele kladenských hokejových Rytířů, nejspíš překvapí.

„Doufám, že mě nebude hodně lidí nenávidět, ale řeknu to, jak to je. Trošku mě zklamal Jarda Jágr," prohlásil Satoranský během rozhovoru pro pořad Ranní klub rozhlasové stanice Expres FM.

„Jak jsme si ho všichni idealizovali, že byl pro nás největší dříč, tak člověk, který dělá reklamu na elektrokola... Stačí to říct takhle. Prostě pro mě skončil," šokoval svou upřímností druhý nejlepší český sportovec za rok 2019.

Jágr má jasný plán s Kladnem, sám by rád vydržel nejméně do padesáti. A co Sparta?

„Doufám, Jardo, že to neposloucháš. Že mně ještě nebude psát," pokračoval. „Musím říct, že to nemá zapotřebí," zkritizoval Jágra na závěr.

škv, Sport.cz

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.