Rubriky:

Basketbal

Satoranský bude mít v NBA nového trenéra, Boylen v Chicagu skončil

14. srpna 2020 15:47 - Chicago

Jediný český basketbalista v NBA Tomáš Satoranský bude mít v Chicagu nového trenéra. Vedení Bulls dnes odvolalo kouče Jima Boylena. Jeho nástupce nyní hledá.

 

Slavomír Kubeš, ČTK

Konec pětapadesátiletého kouče na lavičce slavného týmu se očekával po nepříliš vydařeném vystoupení v této sezoně a změnách ve vedení klubu. Chicago si v soutěži, kterou v březnu přerušila pandemie koronaviru, připsalo 22 vítězství a 43 porážek a bylo jedenácté ve Východní konferenci. Do dohrávky ročníku v Orlandu pro 22 týmů tak nepostoupilo.

Boylen koučoval Chicago od prosince 2018 a měl celkovou bilanci 39 výher a 84 porážek.

Na Jágra jsem neútočil. Ale stojím si za tím, co jsem řekl, tvrdí Satoranský

"Po komplexním zhodnocení a patřičném časovém odstupu jsem se rozhodl, že je potřeba nový pohled a posun ve vedení týmu. Bylo to velmi obtížné rozhodnutí, ale je čas, aby náš klub tento krok na cestě k nové éře basketbalu v Chicagu udělal," uvedl Arturas Karnišovas, který v dubnu nastoupil do funkce viceprezidenta klubu pro basketbalové záležitosti.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.