Rubriky:

Basketbal

Senzační odhalení! Hvězda se svlékla pro pánský časopis. Miluji sex, přiznala

8. října 2020 14:43 - New York/Praha

Hvězda zámořské soutěže to pořádně rozjela, když se rozhodla svléknout pro prestižní pánský magazín Playboy a přidala k tomu i řadu pikantních zajímavostí ze svého života. „Miluji sex," přiznala Elizabeth Cambageová, která hraje WNBA za Las Vegas Ace a drží rekord soutěže. V duelu proti New York Liberty v roce 2018 zaznamenala 53 bodů.

 

Instagram Elizabeth Cambageové

Devětadvacetiletá rodačka z Londýna se rozpovídala o tom, jak ji z pohledu sexuality brzdí profesionální sport a očekávání veřejnosti s tím spojená. „Co je na tom zvláštního, že mám ráda sex? Proč to tajit, jsem přece člověk jako každý jiný, jen jsem trochu víc vyrostla. Jako hvězda tohle nesmím cítit?" rozjela se v rozhovoru.

Média a fanoušci často hvězdy stylizují do nějaké životní role, skutečnost ale bývá podle basketbalistky úplně odlišná. „Celá společnost ode mě chce, jen abych seděla, držela hubu, chodila trénovat a hrála svůj sport," pojmenovala bez skrupulí, jak se cítí.

Čelila i narážkám na svou sexuální orientaci, byla prý kvůli tomu pod tlakem a ostře sledovaná. „Dlouho jsem řešila, jak to vlastně mám. Jsem bi? Děje se něco, že mě nepřitahují dívky? Každý ode mě vždy čekal, že budu lesbička. Jenže já miluji muže," pokračovala ve zpovědi.

Přidala i jednu vzpomínku na dobu, kdy jí bylo osmnáct nebo devatenáct let. „Pamatuji si, jak to bylo, když jsem si tehdy oholila půlku hlavy a mámu hned zajímalo, zda jsem na holky. Tak jsem jí řekla. Ne, jen dobře vypadám s vyholenou hlavou," dodala basketbalistka.

Do povědomí fanoušků se zapsala i tím, že na olympiádě v Londýně předvedla během zápasu žen málokdy vídanou smeč do koše.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.