Rubriky:

Basketbal

Cousins po vážném zranění kolena dostane šanci v Houstonu

24. listopadu 2020 08:02 - Houston

Pivot DeMarcus Cousins se po vážném zranění kolena vrátí do NBA v dresu Houstonu, s kterým se domluvil na roční smlouvě. Kvůli jeho zdravotním problémům z minulých let nejde o garantovaný kontrakt.

 

Twitter @TheHoopCentral

"Jsem vděčný za tu příležitost a těším se na to, co mě čeká," řekl třicetiletý Cousins televizní stanici ESPN.

Olympijský vítěz z Ria de Janeiro a mistr světa z roku 2014 přišel o celou minulou sezonu poté, co si loni v srpnu v přípravě přetrhl přední zkřížený vaz v levém koleně. Musel kvůli tomu oželet angažmá v Los Angeles, s kterými předtím uzavřel roční smlouvu. Kalifornský klub nakonec slavil v minulém ročníku titul.

Předtím měl Cousins dlouhou pauzu kvůli přetržené achilovce z ledna 2018, kdy oblékal dres New Orleans. Čtyřnásobný účastník Utkání hvězd hrál v minulosti také za Sacramento.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.