Cousins po vážném zranění kolena dostane šanci v Houstonu

24. listopadu 2020 08:02 - Houston

Pivot DeMarcus Cousins se po vážném zranění kolena vrátí do NBA v dresu Houstonu, s kterým se domluvil na roční smlouvě. Kvůli jeho zdravotním problémům z minulých let nejde o garantovaný kontrakt.

 

Twitter @TheHoopCentral

"Jsem vděčný za tu příležitost a těším se na to, co mě čeká," řekl třicetiletý Cousins televizní stanici ESPN.

Olympijský vítěz z Ria de Janeiro a mistr světa z roku 2014 přišel o celou minulou sezonu poté, co si loni v srpnu v přípravě přetrhl přední zkřížený vaz v levém koleně. Musel kvůli tomu oželet angažmá v Los Angeles, s kterými předtím uzavřel roční smlouvu. Kalifornský klub nakonec slavil v minulém ročníku titul.

Předtím měl Cousins dlouhou pauzu kvůli přetržené achilovce z ledna 2018, kdy oblékal dres New Orleans. Čtyřnásobný účastník Utkání hvězd hrál v minulosti také za Sacramento.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.