Utkání hvězd se v nadcházející sezoně NBA neuskuteční

26. listopadu 2020 10:32 - New York

Nadcházející sezona basketbalové NBA bude kvůli pandemii koronaviru ochuzena o Utkání hvězd. Populární exhibiční víkend se měl konat v polovině února v Indianapolis, kterému ho vedení soutěže nově přidělilo pro rok 2024.

 

Ashley Landis, ČTK/AP

Poté, co se minulý ročník NBA dohrál kvůli přerušení sezony až na konci září, odstartuje liga místo října až 22. prosince. V základní části odehraje každý tým 72 zápasů místo obvyklých 82.

Uplynulá sezona se dohrávala v uzavřené "bublině" na Floridě bez diváků. Jak to bude s fanoušky v příštích měsících, není jasné. Zatím čtyři týmy - Oklahoma City Thunder, Atlanta Hawks, Utah Jazz, a Memphis Grizzlies - oznámily, že umožní vstup do haly omezenému počtu diváků. Na zápasy Atlanty a Utahu by se mělo dostat zhruba 1500 příznivců.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: