Dvojnásobný účastník Utkání hvězd NBA Thomas se dohodl s New Orleans

2. dubna 2021 22:53 - New York

Po více než roční odmlce se v basketbalové NBA znovu objeví zkušený rozehrávač Isaiah Thomas. Dvojnásobný účastník Utkání hvězd se podle zámořských médií dohodl na desetidenní smlouvě s New Orleans.

 

Ashley Landis, ČTK/AP

Thomas hrál naposledy loni začátkem února za Washington, který ho následně vyměnil do Los Angeles Clippers, kteří se s ním po třech dnech rozloučili. V květnu pak podstoupil operaci kyčle.

Dvaatřicetiletý basketbalista prošel také týmy Sacramenta, Phoenixu, Bostonu, Clevelandu, Los Angeles Lakers a Denveru. Nejlepší sezony prožil v Bostonu, kde si vysloužil v letech 2016 a 2017 nominaci na Utkání hvězd. V posledním ročníku v Celtics měl průměr 28,9 bodu na zápas. Za celou kariéru má průměr 18,1 bodu a pět asistencí.

Fenerbahce podlehlo, Veselý nedohrál

ČTK

Časová osa: Basketbal

Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.