Basketbalista Porter dostal v NBA vysokou pokutu za návštěvu striptýzu

29. dubna 2021 10:42 - New York

Za chyby se platí. A nejen při zápase, ale i v životě. Rozehrávač Houstonu Kevin Porter dostal od vedení NBA pokutu 50 000 dolarů (asi 1,07 milionu korun) za návštěvu striptýzového klubu, kterou porušil zdravotní a bezpečnostní pravidla ligy. Provinil se minulý týden, kdy Rockets hráli v Miami.

 

Mark Mulligan, ČTK/AP

Vše vyšlo najevo i kvůli tomu, že spoluhráč Sterling Brown, jenž byl s ním, byl na parkovišti před podnikem napaden. Incident řešila po anonymním telefonátu místní policie. Podle její zprávy s ní oba hráči odmítali spolupracovat a byli útoční. Browna identifikoval záchranář, který basketbalistu s tržnými ranami v obličeji odvezl na ošetření do nemocnice.

Hráči NBA nemají vzhledem k přísným koronavirovým opatřením povoleno navštěvovat vnitřní prostory, kde se shromažďuje více než 15 lidí. Zákaz platí i na veškeré bary, kluby či společenské prostory hotelů.

Chicagu se po prohře s Knicks opět vzdálilo play off, Satoranský dal šest bodů

Houston uzavírá tabulku Západní konference bez šance na postup do play off. Dvacetiletý Porter, který odehrál v sezoně jen 22 utkání, je s průměrem 15,2 bodu na zápas jeho čtvrtým nejlepším střelcem.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.