U basketbalistek Chomutova skončil před startem sezony trenér Pavelka

23. září 2021 19:10 - Chomutov

U basketbalistek Chomutova skončil krátce před začátkem sezony trenér Tomáš Pavelka. Tým dočasně povedou Pavel Staněk s Petrem Tremlem, na lavičce budou minimálně v úvodních dvou ligových zápasech s Hradcem Králové a USK Praha. Vedení Levhartic o tom informovalo na svém webu.

 

bk-chomutov

Podle manažera chomutovského ženského týmu Jakuba Kadlece odešel Pavelka z funkce po vzájemné dohodě. "Příprava neprobíhala podle našich představ, což je zodpovědnost trenéra, proto jsme se domluvili, že u týmu skončí," uvedl v prohlášení.

"Máme v hledáčku velmi zkušeného trenéra, jehož jméno představíme v horizontu několika dní," dodal Kadlec. Staněk s Tremlem u týmu podle něho zůstanou i po příchodu nového hlavního kouče.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.