Olympijský vítěz má pro vás nabídku. Pomůžete dětem?

26. října 2020 18:54 - Praha

Sport je v poslední době v troskách, drtivá většina možností je vypnuta, přesto se dá hýbat. Navíc můžete u toho pomoci třeba dětem z onkologické nemocnice Motol. Od pátku do neděle se máte šanci zapojit do akce pod názvem Battle Charity RUN.

bitevni-pole.cz

„Moc rád bych vás chtěl pozvat na virtuální charitativní akci, která se bude konat od pátku do neděle. Můžete běžet, jít pěšky, jet na kole. Důležité je, abyste se zvedli a šli něco dělat, podpořili svoji imunitu a zároveň pomohli dětem z onkologického oddělení motolské nemocnice," zve všechny olympijský vítěz David Svoboda.

Tato charitativní akce se uskuteční už potřetí a celý výtěžek bude věnován Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole. Kdo se chce zapojit, může se připojit přes aplikaci C´MON RUN. V minulém roce pořadatelé vybrali 53 tisíc korun.

Vzhledem k současným okolnostem bude mít akce virtuální podobu a bude probíhat pouze přes aplikaci. Nezáleží, jestli jste z Prahy nebo vesnice v Krkonoších. Nezáleží, jestli zdoláte 100 metrů nebo si vylepšíte osobák na půlmaraton. Nezáleží, jestli zvolíte chůzi nebo běh. Každý krok se počítá a pomůže dobré věci. Přispívat můžete na transparentní účet.

„Důvodem každoročního pořádání Battle Charity Run je pomoc druhým, kteří se dostali do těžké životní situace. Battle Charity RUN není jen charitativní běh. Je to filozofie pomoci druhým, vzájemné podpory, vytváření hodnot a tvorby něčeho, co se dříve mohlo zdát jako sen, ale na základě soustavné práce se stává realitou. Pacienti onkologie neřeší, jestli je covid, ne-covid, takže pořádání akce (i přes tento nečas) bylo pro nás samozřejmostí," je přesvědčený o myšlence pomoci organizátor Tomáš Steinhart.

lik, Sport.cz

Časová osa: Běhání

Filtr článků - Běhání


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Kalendář akcí

Kdykoliv září říjen listopad prosinec leden 2022 únor 2022 březen 2022 duben 2022 květen 2022 červen 2022 červenec 2022 srpen 2022 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce

Podsekce:

         

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..