Zkuste fitness koule. Dostaví se euforický stav blaženosti

3. srpna 2015 13:37 - Praha

Pokud vás přepadne mls, máte dvě možnosti. Podlehnete a přijdou výčitky. Nepodlehnete, ale nezažijete euforický stav slasti. Sportovec tělem i duší Jan Kareš našel třetí cestu. Tak dlouho dumal a zkoušel, až si vymyslel zdravé dezerty. Jedním z nich jsou i Fitness koule.

 

Jan Kareš

„Tyto kuličky, které se skládají z proteinů a sacharidů využijí nejvíce lidé, kteří rádi mlsají s chutí jako na Vánoce. Akorát zde to jde po celý rok. Tady si můžete vzít bez výčitek kdykoli ke kávě, po tréninku, při výkonu. Záleží jen na vás," říká k tomuto produktu Kareš.

Složení a hodnoty kuliček
• Složení: mléko, protein, arašídové máslo, vločky, sušené ovoce, sukralóza a fíky, kokos či sezam a kakao v kakaových kuličkách
• 1 kus - váha 50 gramů
• Bílkoviny 7,5 gramů
• Sacharidy 17 gramů
• Tuky 5,5 gramů
• Vláknina 3 gramy
• Kilokalorie 151
• Alergeny 1, 5, 7, 8

Pokud byste hledali podobný výrobek, patrně na něj nenarazíte, protože si ho světový rekordman ve shybech vymyslel sám. Dlouho zkoušel ideální müsli směs arašídového másla s proteinem, což je těchto fitness kuliček základ. O jaké přesné složení jde, se ale nedozvíte, tady jde o výrobní tajemství. Má to ale výhodu. Podle jednoduchého receptu si může každý vyrobit svůj originální a jedinečný dezert.

„Základ jen zředím vodou či mlékem a vytvaruji kuličky, které obaluji jako na Vánoce třeba v kokosu. Jednoduché," usmívá se Kareš, který ale připomíná. "Tento výrobek není určený pro bez sacharidové diety, na to jsem vymyslel jiné dobrůtky. Kuličky si sám beru nejčastěji ke svačině, či do auta a na skály, kde se díky ideálnímu tvaru nelámou a nedrobí," dodává vynálezce fitness koulí. Dobrou chuť.

Jan Kareš
• Osobní fitness trenér s praxí přes 20 let
• Sportovní lezec, vicemistr ČR 2000 v lezení na obtížnost, 17. místo na Světovém poháru 2001 v lezení na obtížnost
• 3 tituly Ocelový muž (2002, 2003, 2004)
• Držitel rekordů v počtu shybů bez opuštění hrazdy, dále pak za 30 minut, 1 hodinu, 6, 12 a 24 hodin
lik, Sport.cz

Časová osa: Co na talíř

Filtr článků - Co na talíř


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.

Kalendář akcí

Kdykoliv duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2022 únor 2022 březen 2022 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce