Fast Foot: První třída školy běhu, která bolí

19. února 2015 08:41 - Praha

Od minulého dílu se nám venku trochu oteplilo, ale pořád to není žádná Copacabana. No, a protože jsme studení a před během je navíc dobré zahřát svůj podvozek na provozní teplotu, pustíme se do rozcvičování - běžecké abecedy.

Jakub nás naučí pět základních písmen běžecké abecedy a najde si čas i na šikanování Libora. Drobnou nekázeň řeší středověkou střelnou zbraní, hrubší odchylky už sám vůbec netrestá. Na scénu opět vstupuje Zlokuře a dává Liborovi řádně zahulit.

BĚŽECKÝ STYL: Vylaďte došlap

René se přiznává, že po osmnácti letech maratončení ještě neumí ani běžeckou abecedu! Snad dával dobrý pozor a může postoupit do druhého stupně základní školy běhu.

V závěru ještě stihne Jacob nenápadně urazit všechny ne-Pražany a my se už můžeme těšit na další díl! Prozradíme, že příště půjde o boty.

Fast Foot - Škola běhu vychází každou středu na www.stream.cz

Předchozí díly:
Fast Foot: Je-li pět stupňů pod nulou, nezahrávejte si!
Rychlá noha zaklekla do bloků a vyráží na trať

kü, Sport.cz

Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Kalendář akcí

Kdykoliv říjen listopad prosinec leden 2022 únor 2022 březen 2022 duben 2022 květen 2022 červen 2022 červenec 2022 srpen 2022 září 2022 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce