Rubriky:

Ladíme

Čelovky na start. Běžci rozzářili večerní Prahu

21. září 2015 19:08 - Praha

Běhání v noci má své kouzlo. O víkendu to opět poznala Praha. Více jak dva tisíce běžců rozsvítily Letnou. Ještě před touto tmavou show se proběhly i stovky dětí. Pátá zastávka celoročního seriálu slibovala díky noční atmosféře nový rozměr běhání, což se potvrdilo. Následujících dvanáct fotografií je toho důkazem.

 

Facebook: Night Run

Praha byla po Hradci Králové, Ostravě, Brnu a Mostu již pátou zastávkou druhého ročníku seriálu pro běžce s čelovkami. Night Run Praha se uskutečnil v centru Prahy na Letné a v Letenských sadech, které jsou oblíbenou tréninkovou lokalitou pražských běžců. Připraveny byly tratě na pět a deset kilometrů a také dětské závody.

V sobotu 26. září přivítá premiérově sérii nočních běhů s názvem Night Run 2015 také Plzeň. Pořadatelé očekávají okolo tisíce startujících.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce