Siláci z posilovny se rozhodli pomoct. Vyrazí do Stromovky

15. srpna 2018 09:25 - Praha

Siláci od činek se vrhli na běhání, které má pomoct. Záležitost, která se nevidí každý den. Jenže stane se 8. září v pražské Stromovce. Jakub Tesárek a Tomáš Steinhart z Fitness Bitevního pole se rozhodli vylézt od zrcadel a uspořádat charitativní běh pro Fakultní nemocnici Motol. A šanci dostanou všichni. Poběží se tratě 5 a 10 kilometrů, ti zdatnější si vyzkouší půlmaratón. Tím ovšem akce nekončí.

 

Fitness Bitevní pole

"Po skončení ve Stromovce následuje after party u nás ve Fitness Bitevní pole, kde se nudit určitě nebudete. Proč si společně neužít sportovní sobotu, kdy můžeme udělat nejen něco pro své zdraví, ale taky trochu pomůžeme tam, kde je to potřeba," hecuje sportovní nadšence Steinhart.

Dobrovolnické centrum FN Motol, tam půjde veškerý výtěžek akce. To poskytuje oporu dobrovolníkům, kteří se snaží aktivně zlepšit duševní pohodu pacientů a podílet se tak na jejich efektivním uzdravení.

"Jako malé děti jsme se naučili chodit, postupem času jsme to povýšili na běhání a teď nastala chvíle, kdy svou dovednost můžeme posunout zase o kousek dál, a sice každý náš běžecký krok se počítá a pomůže dobré věci. Pomáháme pomáhat. Pojďme do toho společně, zvedáme činky, ale nemáme srdce ze železa. Co vy?" ptá se Steinhart.

Běžíme pro FN Motol
KDY: sobota 8. září
KDE: Stromovka
TRATĚ: 5km – 12:30, 10km – 12:00, Půlmaratón – 10:00
ODKAZ NA PŘIHLÁŠENÍ

Kolik zaplatíte za účast? Startovné bude dobrovolné, záleží jen na vašem srdci a možnostech.

„Na akci bude zapečetěná kasička, do které každý účastník může přispět dobrovolnou částkou. Obdrží pak od nás darovací list a malý dárek jako poděkování, protože si vážíme pomoci všech, kteří přijdou a poběží," dodává Steinhart.

lik, Sport.cz

Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Kalendář akcí

Kdykoliv září říjen listopad prosinec leden 2022 únor 2022 březen 2022 duben 2022 květen 2022 červen 2022 červenec 2022 srpen 2022 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce