Rubriky:

Odjinud

Otcové a matky Vánoc zaplavili ulice Liverpoolu

6. prosince 2018 08:02 - Liverpool

Ačkoli si na Vánoce ještě pár týdnů počkáme, stovky Santů už nyní okupovaly anglický Liverpool. Ženy i muži navlečení do vánočních převleků rudé a modré barvy s bílým lemováním zaplavili ulice města.

Reuters

Podle lokálních médií se na akci s názvem Santa Dash Race na pětikilometrové trati zaregistrovalo přes 1500 lidí. Recesistická akce se koná každý rok a našemu Ježíškovi v Liverpoolu říkají Father Christmas, Otec Vánoc. Akce se mohou zúčastnit běžci i chodci, povinností je ale mít na sobě správný oděv. Ten účastníci dostanou při registraci na závod.

Jak nenakynout a zůstat na Vánoce fit. Aspoň trochu

Santa Dash Race je tradiční akce zahajující měsíc plný oslav a překvapení. Výtěžek z účastnických poplatků je tradičně věnován na charitativní účely. Mnoho z účastníků přivádí na start závodu i své děti nebo domácí mazlíčky. Trasa závodu z kategorie „fun run" lemuje nejdůležitější městské dopravní tepny a vede kolem nejikoničtějších budov města včetně Royal Liver Building, jež je součástí Světového dědictví UNESCO.

boe, Sport.cz

Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2021 únor 2021 březen 2021 duben 2021 květen 2021 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce