Rubriky:

Radíme

SOUTĚŽ: Běhání nás baví. Hlavně v říjnu!

1. října 2015 14:58 - Praha

Máme tady nový měsíc a s ním i novou běžeckou soutěž na sportovní aplikaci Endomondo ‒ s možností výhry skvělé ceny! O běhání by nám mělo jít především, ale šanci vyhrát mají v podstatě všichni. Rozhoduje správná odpověď na kontrolní otázku a až pak naběhané kilometry. Stačí nebýt úplně poslední nebo předposlední a výhra může být vaše. Rozběhněte se s námi a užívejte barvy podzimu v poklusu!

 

Profimedia.cz

Běžci účastnící se naší výzvy na sportovní aplikaci mají tentokrát možnost vyhrát sadu běžeckých ponožek od skandinávského výrobce Salming plus dvě knihy s běžeckou tématikou z vydavatelství Mladá fronta. Na obě knihy u nás najdete recenze. Život bez hranic napsala mistryně světa v triatlonu Britka Chrissie Wellingtonová, Jez a běhej zase všem známá „veganská bestie" Scott Jurek. Za prodlužujících se večerů bude co číst, čím se motivovat. Samozřejmě hned poté, co doběhnete svůj okruh v krásných nových běžeckých ponožkách.

Jak dopadla soutěž za září?
90 běžců strávilo na trati dohromady téměř jeden a půl měsíce, naběhalo skoro 11 000 kilometrů a spálilo přes 800 000 kalorií.

K Výzvě „Baví nás Běhání.Sport.cz" se může připojit každý uživatel mobilní aplikace Endomondo. Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Běhejte v říjnu, co můžete. Počítají se všechny naběhané kilometry pod dozorem GPS. Kdo jich naběhá nejvíce... tak ještě nevyhrál. Abychom nedemotivovali začínající běžce nebo sportovce s menším množstvím času k dispozici, bude rozhodovat také kontrolní otázka.

Ta se tady zobrazí první pracovní den po konci měsíce a čtete-li Běhání.Sport.cz, nebudete mít problém na ni správně odpovědět. Pátá, sedmá a dvanáctá správná odpověď postupuje do dalšího kola, kde vítězí ten z nich, kdo toho více naběhal. Běhejte, čtěte o běhání, radujte se!

RECENZE: Scott Jurek - Jez a běhej
RECENZE: Chrissie Wellingtonová ‒ Život bez hranic

Vyhrát bude jednoduché. Raději ještě připomínáme, že každý účastník se smí zúčastnit akce pouze jednou. Účast na akci není možné vymáhat právní cestou, a není možné namísto cen požadovat náhradní finanční plnění v hotovosti. Výhry jsou právně nevymahatelné. Organizátor si vyhrazuje právo úpravy či změny pravidel bez předchozího upozornění.

Soutěž připravujeme ve spolupráci se Salmingrunning.cz a vydavatelstvím Mladá fronta.

René Kujan, Sport.cz

Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Kalendář akcí

Kdykoliv únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2021 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce