Vánoční vydání běžecké soutěže ‒ ještě více cen!

2. prosince 2015 07:03 - Praha

Naše běžecká soutěž na mobilní aplikaci Endomondo překonala tři měsíce a slaví tak první čtvrtletiny! Zároveň vstupuje do další důležité etapy svého života ‒ v prosinci na ni i na nás všechny čekají vánoce. Jak si s tím poradíme? Kdo bude běhat a kdo se jen válet u televize? A kdo nakonec shrábne výhru?

 

René Kujan, Sport.cz

Pro většinu z vás už nebude další soutěž na měsíc prosinec žádná novinka. Kdyby ale přeci jen, stručně zopakujeme: Každý měsíc se snažíme naběhat co nejvíce kilometrů (počítají se ty pod dohledem GPS). První pracovní den po uplynutí soutěžního měsíce se na našich stránkách i v komentářích na Endomondu objeví soutěžní otázka. Kdo čte Běhání.Sport.cz, bude v obraze a hravě odpoví. Pátá, sedmá a dvanáctá správná odpověď postupuje do finále. A až tady rozhoduje počet kilometrů. Kdo z těchto tří naběhal nejvíce, bere vše.

Soutěž na Endomondo: Baví nás Běhání.Sport.cz! Hlavně v prosinci!

Chceme dát šanci všem, i začátečníkům či běžcům v časové tísni. Takže teoreticky stačí nebýt úplně poslední nebo předposlední a šance tam je. A na co se můžete těšit v prosincové edici? Hlavní cenu, sadu tří kvalitních korejských kineziotejpů BB poskytují (překvapivě) Tejpy.cz. Těšit se můžete i na větší než malé množství energetického nápoje RedBull a zdravé překvapení od portálu Seznam.cz.

Poslední soutěže se zúčastnilo přesně 110 běžců ze všech koutů republiky. Společně jsme naběhali 13 020 kilometrů, což představuje příjemně strávených 1,86 měsíců čistého času běhu.

Takže ‒ užívejte života a běhu! A když zrovna nemůžete běhat, aspoň si o běhání něco přečtěte. No kde jinde než na Běhání.Sport.cz?! Ať to běhá ve všech směrech a Ježíšek vám naježí, co se do vás vejde!

René Kujan, Sport.cz

Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Kalendář akcí

Kdykoliv březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2022 únor 2022 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce

Patička stránky: