Rubriky:

Radíme

Nejdřív udělal soba. Pak se ale utrhl a byly z toho celé Vánoce

24. prosince 2016 08:30 - Londýn

Jeden z uživatelů sportovní sociální sítě Strava se na svátky připravil opravdu dokonale. Stačilo trochu plánování, hodně sportování a Owen Delaney má nazdobeno. Na řadu přišel nejen Santa Claus, ale i jeden z jeho sobů nebo sněhová vločka. Podívejte se na nejkrásnější výtvory!

 

strava.com

Owen Delaney nelenil a před svými předvánočními tréninky trochu plánoval pomocí mapovacího nástroje ve svém GPS přístroji. Jeho účet na síti Strava pak vydal krásná vánoční svědectví. Bez zajímavosti nejsou ani atletovy mezičasy svědčící o jeho dobré fyzické kondici. A zcela bez nadsázky – přispěl k ní i samotný Santa.

Obyvatel britského Teddingtonu vymyslel a zrealizoval mnoho krásných tréninkových tratí, které z výšky připomínají vánoční motivy. Vše naštěstí nezůstalo pouze v jeho vzpomínkách nebo paměťových čipech špionážních družic, které by atleta mohly při jeho snahách teoreticky pozorovat. Pro všechny ostatní zaznamenal Delaney své nápady ve sportovní aplikaci.

Strava, ačkoli zní její jméno stejně jako české synonymum pro jídlo, nemá s výživovým poradenstvím nic společného. Jedná se o sportovně-sociální platformu, kde mohou příznivci pohybových aktivit sdílet své každodenní tréninky, zajímavé trasy a výběhy.

Na začátku byl jen sob

Delaney si pro své předvánoční hrátky zvolil Bushy Park (doslova Křovinatý park), jedenáctisetakrovou plochu zeleně na území Londýna. „Nejprve jsem trasy vytvořil v plánovacím nástroji aplikace a pak použil svůj mobil na to, abych je mohl sledovat také v terénu," vysvětlil později běžec. „Je docela nesnadné přesně se naplánované trasy udržet. Někdy jsem narazil na lesní podrost, kterým nebylo možno proběhnout, protože byl moc hustý a trnitý, ale původní záměr snad vyšel vcelku dobře," komentoval Owen své výsledky.

Owen začal s podobnými obrázky experimentovat již před dvěma lety, bavilo ho to, a proto chtěl pokračovat i ve vánočním duchu. Jak ale sám přiznává, neměl původně v úmyslu vykreslit nic víc než soba. „Lidi to ale dost bavilo, tak jsem v tom pokračoval," uzavírá atletický umělec, či umělecký atlet Owen.

kü, Sport.cz

Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Kalendář akcí

Kdykoliv listopad prosinec leden 2021 únor 2021 březen 2021 duben 2021 květen 2021 červen 2021 červenec 2021 srpen 2021 září 2021 říjen 2021 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce