Rubriky:

Biatlon

Hrozné, hrozné, opakovala česká biatlonistka po debaklu

17. ledna 2019 16:56 - Ruhpolding

Parádní pocity ze štafety, kterou v Oberhofu pomohla vytáhnout k třetí pozici, vystřídal absolutní zmar. Víceméně jej Markéta Davidová očekávala. Ruhpolding jí nikdy nepřirostl k srdci a po dnešku se na tom nic nemění. Na padesátém místě byla nejlepší z Češek. Byla součástí historického debaklu. Žádná reprezentantka nebodovala.

 

Český biatlon/Petr Slavík

„Hrozně," reagovala na dotaz ČT, jak se cítí po sprinterském pokračování SP. „Tady se vždycky cítím hrozně, potvrdilo se, že to tady je opravdu hrozný," opakovala po boji na trati, na níž jí nesedí prudká krátká stoupání a sjezdy. „Můžu být ráda, že jsem dojela do cíle."

Černý den zažívala i Veronika Vítková. Zkazila hned první střelbu. "Nevím, co jsem tam dělala. Když už se mi běhá líp na trati, tak dělám něco špatně na střelnici," posteskla si.

Veronika Vítková skončila při sprintu v Ruhpoldingu v poli poražených.

Český biatlon/Petr Slavík

Žádná z Češek stejně jako nedávno v Novém Městě nepojede závod s hromadným startem.

"Pozitivního dneska asi není nic. Na tenhle závod musíme rychle zapomenout, ten se nám nepovedl," poznamenal asistent trenéra Jiří Holubec. Litoval hlavně nepřesností na střelnici, kde panovaly ideální podmínky. "Zbytečné chyby. Musíte nulovat, takhle to nejde," poznamenal.

vap, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon