Živě

Biatlonistka Chevalierová čeká dítě! Příští sezonu vynechá

18. května 2019 14:50 - Paříž

Po Bělorusce Darje Domračevové, Švýcarce Selině Gasparinové, Anastasii Kuzminové ze Slovenska či Marii Dorinové-Habertové se stane maminkou další slavná biatlonistka! Narození prvního potomka očekává na podzim členka francouzské reprezentace Anais Chevalierová. Šestadvacetiletá bronzová medailistka ve štafetě z olympiády v Pchjongčchangu o tom informovala na svém facebookovém profilu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Už více než tři měsíce mám báječnou společnost. Na podzim tohoto roku budu maminkou!," svěřila se Chevalierová. Do konce června se ještě hodlá lehce připravovat s francouzským týmem, ale nadcházející biatlonovou sezonu pochopitelně vynechá.

"S dalším tréninkem chci opatrně začít na jaře roku 2020 a v prosinci plánuji návrat do seriálu Světového poháru. Mým cílem zůstávají olympijské hry v roce 2022 v Pekingu," napsala rodačka z Valence.

mm, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.