Rubriky:

Biatlon

Biatlonista Štvrtecký nenavázal na MS na stříbro, to slaví potřetí Mánek

2. února 2020 16:23 - Lenzerheide/Praha

Derniéra nevyšla, naděje na další cenný kov se rozplynula na střelnici! Jednadvacetiletý biatlonista Jakub Štvrtecký se nerozloučil s juniorskou kategorií další medailí. Na mistrovství světa v Lenzerheide po stříbru v sobotním sprintu pohřbil naděje ve stíhacím závodu při střelbě vstoje a s celkem sedmi chybami skončil šestnáctý. Naopak Mikuláš Karlík a Vítězslav Hornig uzavřeli elitní desítku.

 

Twitter

V dorostenecké kategorii získal na juniorském MS ve Švýcarsku již třetí medaili a znovu stříbrnou Ondřej Mánek. Ve stíhačce neminul ani jednou a doběhl 25 sekund za vítězným Norem Martinem Nevlandem.

Mánek zopakoval umístění ze sprintu i ze štafety, kterou tvořil s Josefem Kabrdou a Jonášem Marečkem. Česká výprava ze Švýcarska odjela díky němu a Štvrteckému se čtyřmi stříbry. O prvenství mezi zeměmi se podělily Norsko a Rusko s bilancí 5-3-1 ze 16 závodů.

Biatlonista Mánek získal na MS mezi dorostenci druhé stříbro

mm, ČTK, Sport.cz

ČT sport MS Anterselva - vytrvalostní závod žen konec
20200218T14:15:00+0100
MS Anterselva - vytrvalostní závod žen
MS Anterselva - vytrvalostní závod žen
MS Anterselva - vytrvalostní závod žen
ČT sport MS Anterselva - vytrvalostní závod mužů dnes 14:15
20200219T14:15:00+0100
MS Anterselva - vytrvalostní závod mužů
MS Anterselva - vytrvalostní závod mužů
MS Anterselva - vytrvalostní závod mužů

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.