Rubriky:

Biatlon

Žádné bikiny, žádné lyže. Biatlonová kráska spustila na nečekanou notu

22. dubna 2020 17:27 - Bruneck

Chtěla si užívat dovolenou v Ománu, ale koronavirová smršť biatlonové královně sezony překazila plány po náročné sezoně. Dorothea Wiererová musí při odpočinku poněkud improvizovat a setrvávat doma v italských Alpách. Ale asi si nemá nač stěžovat.

 

https://twitter.com/wonderDorofan/

Došlo i na vcelku nečekané aktivity. Ukázala, že při troše tréninku by jí to náramně šlo nejen s malorážkou a na lyžích.

Potvrzuje to video tak trochu skryté na sítích, Biatlonovou krásku ukazuje bez malorážky lyží, ale také bez bikin, v nichž se v posledních dnech ukazuje na sítích více než často. Zato vzala do rukou hudební nástroj.

Předvedla se jako pravá Tyrolačka. Tedy v jejím případě Jihotyrolačka, a to s harmonikou. Chybí snad jen jódlování. Anebo třeba duet s Gabrielou Koukalovu, která kdysi vydatně pěla nejen na závodnických večírcích. Wiererová tenkrát do hudební party biatlonistů nepatřila, ale podle obdivných reakcí fandů by tam asi nedělala ostudu.

VIDEO: Pecka Soukalové na konci báječné sezóny. Okořenily ji kalhotky, zapomenuté lyže, medaile a také splněný slib

Jako Koukalová? Norská hvězda ohromila ještě jednou

vap, Sport.cz

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.