Rubriky:

Biatlon

Okouzlující výhled, ale i muka! Jsem pacoš, hlásí Koukalová

14. srpna 2020 09:47 - Malé

Na dovolené se tvrdě pustila do práce. Bývalá biatlonová hvězda Gabriela Koukalová na sítích odhalila fandům, že vyrazila na dovolenou. Ne ledajakou, jak je patrné z videa, ale není to jen leháro.

 

@ facebook Gabriela Koukalová

Obrázky z exotiky nabízí fandům bývalé biatlonové eso, pro které je pohyb dál neoddělitelnou součástí života. Vedle ležení na plážích zažívá i utrpení na běžícím pásu, ale nejsou to podle bývalé závodnice až zase taková muka.

„Když mě naši jako malou holku přiváděli ke sportu, na žádném sportovišti nebyl jediný nápis, třeba jako na cigaretách a alkoholu, že sport způsobuje závislost. Takhle jsem dopadla," připomíná na Facebooku rozverně.

„Jsem pacoš. Teprve začátek dovolené a já jsem ve fitku? Obávám se, že se jedná o doživotní diagnózu. S tím výhledem to ale jde samo," pokračuje z tropického ráje.

https://www.facebook.com/GabrielaKoukalova/posts/2660447690860680

vap, Sport.cz

ČT sport Kontiolahti - sprint mužů na 10 km zítra 13:30
20201203T13:30:00+0100
Kontiolahti - sprint mužů na 10 km
Kontiolahti - sprint mužů na 10 km
Kontiolahti - sprint mužů na 10 km

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.