Rubriky:

Biatlon

Koukalová z vosku i na koloběžce! Ukázala, s kým sdílí postel

25. září 2020 07:36 - Praha

Neustává v propagaci pohybových aktivit, coby slavná si mohla zkusit zahrát voskovou figurínu, ale kromě toho si Gabriela Koukalová pohrává s fanoušky.

 

@ facebook Gabriela Koukalová

Koloběžka je bývalé biatlonové hvězdě blízká, to není nic nového. Na sítích fanouškům nabídla pohled na výlet v průběhu doznívajícího léta. Zahrála si i voskovou figurínu, která rázem ožila.

A kromě toho bývalá závodnice, která před časem oznámila rozvod s Petrem Koukalem, nechala fandy nakouknout, s kým sdílí postel.

https://www.facebook.com/GabrielaKoukalova/posts/2696621113910004

„Vím, že spousta z Vás se dívá skrz prsty na to, když někdo spí se psem v posteli, no jo, když já si prostě někdy nemůžu pomoct," okomentovala fotografii s hafanem z domácího prostředí na Facebooku.Spousta fandů ji ubezpečila, že nejde o nic mimořádného.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

#vylet #karlstejn #koloběžky #cruissis #milujemepohyb #komercnispoluprace

Příspěvek sdílený Gabriela Koukalova (@gabrielakoukalova),Zář 20, 2020 v 5:56 PDT

vap, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.