Rozvod! Česká biatlonistka s novinkou na světlo nespěchala

25. listopadu 2020 08:23 - Praha

Těsně před startem nové sezony vychází najevo zásadní změna. Elitní česká biatlonistka Eva Kristejn Puskarčíková vyjede o víkendu do nového ročníku Světového poháru bez příjmení exmanžela Lukáše, po rozvodu tedy opět jen pod svým dívčím jménem.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Ano, je to pravda. Pro lidi, které mám ráda, žádná novinka," potvrdila Puskarčíková konec manželství na sítích. Bez bližších podrobností...

Devětadvacetiletá závodnice nic před tím oficiálně neoznamovala, vše vyplynulo z informačního systému mezinárodní federace IBU.

Biatlonový problém: zavřeno, Češi k tréninku zalehli před motelem

O dva roky staršího bývalého biatlonistu Lukáše Kristejna, který se po konci kariéry stal hasičem, si vzala v chladném květnovém dnu roku 2019. V Jizerkách tehdy nad hlavami svatebčanů poletovaly sněhové vločky.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Tomáš Krupčík (@tomaaskrupcik)

Potvrzeno! Bývalá biatlonistka Koukalová se rozvádí

V poslední době bylo i ze sociálních sítí patrné, že už spolu nejsou. Květnový - z pověr nedoporučovaný - termín svatby vztahu štěstí nepřinesl. Platilo to i v případě bývalé parťačky Puskarčíkové Gabriely Koukalové, která se vdávala také v květnu, a to v roce 2016. Rozváděla se též letos.

Deník Blesk upozorňuje, že jediným mužem objevujícím se v poslední době v nových příspěvcích Puskarčíkové na sítích se stal o deset let mladší biatlonový talent Ondřej Mánek. Bronzovou medailistku z únorového MS v Anterselvě doprovázel na Ještěd či na dovolenou na Šumavě a v Rakousku. Že by nový partnerský vztah? Zřejmě nikoli. "Jsem však polichocena, když mě bulvár v mých skoro třiceti letech na základě fotek na instagramu označil jako pravděpodobnou partnerku o deset let mladšího Ondřeje Mánka," reagovala Puskarčíková.

Pořadatelé biatlonového SP v Novém Městě varují: Lístky jsou, ale nekupujte je

vap, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


ME ve volejbale 2021

Mistrovství Evropy ve volejbale se letos hraje na území čtyř států - kromě Česka je to také Estonsko, Finsko a Polsko, kde se také 19. září rozhodne o všech medailistech. Česká reprezentace je ve skupině B a své zápasy hraje v Ostravě. Vítězství obhajují volejbalisté Srbska.