Bývalá biatlonistka se raduje z Elišky! Chtěla stihnout začátek sezony, píše maminka Vítková

27. listopadu 2020 12:43 - Praha

S odstupem potvrdila zprávu, která se čekala každým dnem. Bývalá biatlonová reprezentantka Veronika Vítková se stala maminkou. Dvojnásobná olympijská medailistka dnes na Instagramu oznámila, že se jí v sobotu narodila dcera Eliška.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Na sítích se už v minulých dnech objevovaly gratulace. Dnes to sama Vítková vtipně potvrdila.

"21.11.2020. Datum, které nám s @maralejsek změnilo život. Narodila se nám dcera Eliška. Na svět si lehce pospíšila, chtěla totiž stihnout začátek nové biatlonové sezony a fandit s námi společně," uvedla Vítková k fotografii s dcerou a partnerem Markem Lejskem, biatlonovým trenérem.

Poprask u nemocnice. Těhotnou biatlonistku vyšetřovali venku

Jednatřicetiletá Vítková oznámila těhotenství a konec kariéry v dubnu. Světovou biatlonovou scénu opustila po 15 letech, během nichž vedle dvou olympijských medailí vybojovala zlato a bronz na mistrovství světa a vyhrála jeden individuální závod Světového poháru.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Veronika Vitkova (@verca.vitkova)

V minulých dnech vyvolala rozruch, když jedno z vyšetření v koronavirové době absolvovala k údivu přihlížejících venku před nemocnicí. Termín porodu měl být na přelomu listopadu a prosince.

O narození dcery informovala Vítková symbolicky den před startem nové biatlonové sezony.

Juniorský zázrak? Český mladík v obležení olympijských vítězů, na stupně dojeli i Davidová a Moravec

vap, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


ME ve volejbale 2021

Mistrovství Evropy ve volejbale se letos hraje na území čtyř států - kromě Česka je to také Estonsko, Finsko a Polsko, kde se také 19. září rozhodne o všech medailistech. Česká reprezentace je ve skupině B a své zápasy hraje v Ostravě. Vítězství obhajují volejbalisté Srbska.