Rubriky:

Biatlon

Zima Koukalové: velkým zadkem vše končí, nebo začíná. Vášně, dojetí, trofej, šťastné děti...

28. března 2017 11:34 - Praha

Je po zimě. I Gabriela Koukalová učinila na sítích symbolickou tečku za sezónou, která se jí povedla i přesto, že neobhájila celkové prvenství ve Světovém poháru. „Letos všechno vyšlo vysoko nad očekávání a já bych si přála mít tak velkou náruč, abych Vás všechny, kteří jste mi fandili, mohla pořádně obejmout,“ napsala na facebook a dodala. „Místo toho mi ale v odpočinkovém režimu zatím roste jenom zadek.“

 

Vít Černý, ČTK

Delší dobu se Koukalová na internetu odmlčela, po zimě ale poslala vzkaz fandům. „Poslední část sezóny mě vyčerpala natolik, že jsem nebyla schopna vůbec příspěvkovat. Omlouvám se Vám a slibuji, že se za to potrestám - nepůjdu teď alespoň tři týdny na trénink," uvedla též v rozverném duchu na samém počátku vytouženého volna.

Together, we make the Biathlon Family.

Together, we make the Biathlon Family. The voice of Lowell Bailey reminds us of the cardinal points of what the Biathlon Family is in this beautiful clip with many stars of the sport, including Martin Fourcade, Laura Dahlmeier, Gabriela Koukalova, Dorothea Wierer, Simon Eder, Darya Domracheva, Ole Einar Bjørndalen, Anton Shipulin, Simon Schempp, Kaisa Mäkäräinen and many more. #biathlon

Zveřejnil(a) Biathlonworld dne 24. březen 2017

Vy si můžete na pár obrázcích připomenout, co vše ji potkalo v sezóně.

Novoroční předsevzetí jsou v prachu. Občas se někde píše, že ráda zpívám, ale já se možná ještě radši cpu. #cokolada #tojarada

Zveřejnil(a) Gabriela Koukalova dne 28. leden 2017

Ještě jedna krátká vzpomínka na můj páteční zlatý večer :-) One last Friday's night memory :-) Medal was great but this traditional czech food was even better :-)

Zveřejnil(a) Gabriela Koukalova dne 11. únor 2017

Během ní v prosinci zazářila v Novém Městě na Moravě, netajila tam dojetí, uspěla i na únorovém MS v Hochfilzenu, ale také odhalila pozadí po exhibici v Gelsenkirchenu.

Dnešní provar na střelnici a pád ve sjezdu na exhibici v Schalke beru jako trest za to, ze jsem Vám od NMNM nic...

Zveřejnil(a) Gabriela Koukalova dne 28. prosinec 2016

Nakonec obdarovala děti, které přišly na nedávné rozloučení se sezónou v Jablonci. Byl to fofr. Neskutečně to uteklo. Další zima zase není tak daleko.

Dneska jsem v Anterselvě po tréninku chytala bronz a chvilku odpočívala. Uvidíme, jak to půjde v závodech. Držte nám palce! Český biatlon jede!

Zveřejnil(a) Gabriela Koukalova dne 18. leden 2017

vap, Sport.cz

Časová osa: Biatlon