Rubriky:

Biatlon

Krčmář je biatlonistou roku, u fanoušků vyhrála Vítková

21. května 2018 21:13 - Praha

Olympijští medailisté se podělili o biatlonové ceny. Stříbrný muž ze sprintu z Pchjongčchangu Michal Krčmář se stal poprvé biatlonistou roku, majitelka bronzu ze stejné disciplíny Veronika Vítková vyhrála u fanoušků.

Sport.cz

Krčmář přerušil tříleté panování žen a navázal na triumf Ondřeje Moravce z roku 2014. O rok později uspěla Vítková, další dva ročníky ovládla Gabriela Koukalová, která uplynulou sezonu vynechala a její návrat k biatlonu je nejistý.

Titul Skokan roku připadl juniorské mistryni světa a naději Markétě Davidové. Trenérem roku byl zvolen loučící se šéftrenér reprezentace Ondřej Rybář, který se podle předpokladů nově posunul na post sportovního ředitele svazu.

Anketa o nejlepšího českého biatlonistu sezóny 2017/18 (hlasování členů Českého svazu biatlonu):
Biatlonista roku:
1. Michal Krčmář,
2. Veronika Vítková,
3. Markéta Davidová,
4. Ondřej Moravec,
5. Tomáš Krupčík.
Trenér roku:
Ondřej Rybář.
Talent roku:
Vítězslav Hornig.
Skokan roku:
Markéta Davidová.
Síň slávy:
Stanislav Řezáč (mj. trenér zlaté štafety žen z roku 1993)
Hlasování fanoušků na serveru iDnes.cz:
1. Vítková,
2. Krčmář,
3. Davidová,
4. Moravec,
5. Krupčík.
ČTK

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.