Rubriky:

Bojové sporty

Válku ukončila jedna přesná střela. Soupeř se okamžitě skácel

4. prosince 2018 11:00 - Praha

Vítěz může být jen jeden, remíza je výjimkou. Svoji malou válku v kleci předvedli Roberto Soldić a Vinicius Bohrer. Dva zápasníci, kteří se v kleci pustili do přestřelky. Tuhle bitvu v Polsku ukončila jedna přesná rána po řežbě, která fanoušky MMA vždycky baví.

Výměny, které museli oba cítit na svém těle, ale šli dál, bojovali, válčili. Žádné čekání, tihle dva předvedli velkou podívanou už v prvním kole. Dále se nakonec nedostali. Půl minuty před koncem zahajovací pětiminutovky vystřelila levačka, která přesně trefila cíl, a Bohrer skončil na zádech. Byl konec. Fanoušci měli svého vítěze, ale respekt zasloužil i poražený.

Soldić si počkal u klece, až soupeři spadnou ruce a nebude si krýt obličej. Poté vyslal střelu, která byla poslední v této řežbě.

Na galavečeru KSW 46 v Gliwicích se radoval z výhry třiadvacetiletý Soldić z Bosny a Hercegoviny, který má nyní skóre 15 výher a 3 porážky.

S porážkou se musel o víkendu smířit třicetiletý Brazilec, který má v MMA 16 vítězství a 7 proher.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.