Rubriky:

Bojové sporty

Živě

Slovenka si našla speciálního pomocníka na trénink. Má čtyři nohy

10. ledna 2019 09:18 - Praha

Trénink může mít rozličné podoby. Hodně nečekaného společníka si pro svůj progres břišního svalstva zvolila zápasnice thajského boxu a K1 Monika Chocholíková. Nohy jí držel při sedech-lezích pes. Navíc beagle Tyrion zvládl i „high five“.

Reuters

Dvaadvacetiletá sportovkyně si zpestřila trénink s jeden a půl ročním Tyrionem. A podle dosažených výsledků zvolila tato mladá Slovenka dobře.

Doma se může pyšnit například pohárem za druhé místo ze Světových her K1 organizace WAKO, vyhrála také evropský pohár v Praze. Ve sbírce má také dva triumfy ze Světových pohárů.

https://www.facebook.com/monikachochlikova.femalefighter/videos/568033736963363/

K thajskému boxu a K1 se dostala v šestnácti letech. Skončila s karate a šla tam, kde měla být podle kamaráda větší sranda. A taky byla.

„Tento sport mě naplňuje, doslova jsem se v něm našla. Jde asi o nejlepší prostředek na odreagování, jaký jsem doteď našla. K tomu jsem hodně soutěživá, a to mě posouvá vpřed," řekla Chocholíková pro server svetmma.sk.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.