Živě

Judista Krpálek poslal vzkaz dědečkovi, který nedávno zemřel

11. dubna 2019 13:26 - Praha

Český judista Lukáš Krpálek je pořádný kus chlapa, který je z tvrdého sportu zvyklý na leccos. Nyní ale prožívá těžké chvíle, které jsou s těmi z juda nejspíš absolutně nesrovnatelné. Nedávno totiž přišel o dědečka, který byl podle slov samotného olympijského vítěze motivací k velkým úspěchům.

 

Facebook

„Už se společně nikdy nevsadíme..." smutní Krpálek v rámci svého příspěvku na Instagramu. A dodává, že právě dědeček byl jeho hnacím motorem v důležitých kláních. „Na velké závody jsi mi dával motivaci, abych získal medaili!"

„Děkuji za to, jaký jsi byl. Odpočívej v pokoji," zakončuje smutný příspěvek český hrdina z Ria. K textu přidal fotografii, na které pózuje právě spolu s milovaným dědou.

Na poli sportu se ale letos Krpálkovi zatím celkem daří. Ve svém prvním vystoupení v letošní sezoně získal v turecké Antalyi na tamější Grand Prix žebříčkově druhý nejlepší judista na světě bronz.

bak, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.