Judista Krpálek poslal vzkaz dědečkovi, který nedávno zemřel

11. dubna 2019 13:26 - Praha

Český judista Lukáš Krpálek je pořádný kus chlapa, který je z tvrdého sportu zvyklý na leccos. Nyní ale prožívá těžké chvíle, které jsou s těmi z juda nejspíš absolutně nesrovnatelné. Nedávno totiž přišel o dědečka, který byl podle slov samotného olympijského vítěze motivací k velkým úspěchům.

 

Facebook

„Už se společně nikdy nevsadíme..." smutní Krpálek v rámci svého příspěvku na Instagramu. A dodává, že právě dědeček byl jeho hnacím motorem v důležitých kláních. „Na velké závody jsi mi dával motivaci, abych získal medaili!"

„Děkuji za to, jaký jsi byl. Odpočívej v pokoji," zakončuje smutný příspěvek český hrdina z Ria. K textu přidal fotografii, na které pózuje právě spolu s milovaným dědou.

Na poli sportu se ale letos Krpálkovi zatím celkem daří. Ve svém prvním vystoupení v letošní sezoně získal v turecké Antalyi na tamější Grand Prix žebříčkově druhý nejlepší judista na světě bronz.

bak, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.