Rubriky:

Bojové sporty

Živě

Judista Krpálek poslal vzkaz dědečkovi, který nedávno zemřel

11. dubna 2019 13:26 - Praha

Český judista Lukáš Krpálek je pořádný kus chlapa, který je z tvrdého sportu zvyklý na leccos. Nyní ale prožívá těžké chvíle, které jsou s těmi z juda nejspíš absolutně nesrovnatelné. Nedávno totiž přišel o dědečka, který byl podle slov samotného olympijského vítěze motivací k velkým úspěchům.

 

Facebook

„Už se společně nikdy nevsadíme..." smutní Krpálek v rámci svého příspěvku na Instagramu. A dodává, že právě dědeček byl jeho hnacím motorem v důležitých kláních. „Na velké závody jsi mi dával motivaci, abych získal medaili!"

„Děkuji za to, jaký jsi byl. Odpočívej v pokoji," zakončuje smutný příspěvek český hrdina z Ria. K textu přidal fotografii, na které pózuje právě spolu s milovaným dědou.

Na poli sportu se ale letos Krpálkovi zatím celkem daří. Ve svém prvním vystoupení v letošní sezoně získal v turecké Antalyi na tamější Grand Prix žebříčkově druhý nejlepší judista na světě bronz.

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.