Rubriky:

Bojové sporty

Fury před vlastní bitvou promluvil o Joshuovi. Je vyřízený, říká

14. června 2019 09:00 - Londýn/Praha

Boxerská superhvězda Tyson Fury tvrdí, že bývalý světový šampion Anthony Joshua je po nečekané porážce od Andyho Ruize „vyřízený“. Podle Furyho Joshua vůbec v ringu nechtěl být. „Pokud tam člověk nechce být jednou, bude to tak už napořád a je těžké se vrátit,“ cituje 30letého Furyho server BBC Sport.

 

Facebook: Tom Schwarz

„Viděli jsme to mnohokrát u mnoha boxerů. On to tak měl tu noc a nemyslím si, že se to změní. Je vyřízený," pokračuje v nekompromisním hodnocení slavný boxer.

„Zeptejte se na to jakéhokoli vrcholového trenéra, který je u sportu dlouho. Když přišel do ringu, viděl jsem, že tam nechce být," uzavírá Fury.

Anthony Joshua

Andrew Couldridge, Reuters

Anthony Joshua přišel o mistrovské pásy organizací IBF, WBA a WBO na začátku června, když překvapivě v sedmém kole podlehl Andymu Ruizovi. Přitom původně spolu ti dva ani neměli boxovat. Joshua měl v plánu utkat se s Jarellem Millerem, ten měl ale pozitivní test na doping. V plánu je už nyní odvetný zápas, ten by se měl uskutečnit ještě v tomto roce.

Furyho také čeká velký souboj - v sobotu bude boxovat s Němcem Tomem Schwarzem. A v ringu bude třicetiletý Brit favoritem, ale tím byl i Joshua před svým soubojem s Ruizem. Fury tak samozřejmě nemá nic jistého. Podaří se mu Schwarze porazit?

bak, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.