Živě

Mistr K.O. narazil. Jedna rána a za pět sekund se poroučel

19. června 2019 08:15 - Praha

To byl fofr! Pár sekund a vše bylo vyřešeno. Žádné dlouhé čekání, napětí, kdo vyhraje. Na galavečeru organizace Road FC v Jižní Koreji se fanoušci MMA dočkali v jednou zápase bleskurychlého ukončení, a to už po pěti sekundách. Proti sobě se postavili Hwang In Su a Choi Won Jun. Souboj domácích bojovníků vyhrál druhý jmenovaný. Samotné představení obou zápasníků před duelem bylo několikanásobně delší než samotný duel.

 

Facebook: Road FC

Žádné oťukávání na začátek, oba šli hned do kontaktu, oba vyslali ránu, jen jedna ale byla přesná. Hwang In Su nevydržel, šel k zemi, kde mu soupeř ještě pár krátkých a rychlých naložil, poté okamžitě zasáhl rozhodčí a byl konec. Vítěz vyskočil na klec a slavil, poražený se pomalu probíral a zjišťoval, co se vlastně vůbec stalo.

Hwang In Su nastupoval do zápasu se čtyřmi výhrami, dosud nepoznal v profesionální MMA kariéře prohru. Navíc všechny předchozí duely ukončil před limitem v prvním kole, a to stylem K.O. nebo T.K.O. Jednou fight ukončil i za jedenáct sekund, druhý nejrychlejší mu trval jen padesát sekund. O víkendu ochutnal medicínu, kterou předtím sám rozdával. A nestačil se divit.

Předčasně ukončené zápasy mají fanoušci rádi, ti, kteří v ringu a v kleci vyhrají, jsou na tom podobně. Mezi nejpopulárnější K.O. v MMA patří duel z roku 2015, který rychle ukončil Conor McGregor. Jose Aldo si připsal porážku už za třináct sekund.

Conor McGregor vs. Jose Aldo - 13 sekund a bylo po zápase.

Svých devět sekund slávy si vysloužil také Pavel Salčák, který knockoutoval Slováka Patrika Grünnera v reality show OKTAGON v roce 2017. (K.O. můžete vidět ve videu v čase 02:30) Vítěz se nakonec ještě omluvil.

V tomto případě by se dalo říct - slušňák zaútočil. Salčák je totiž více než deset let veganem, má umělecké sklony, zajímá ho ekologie a recyklace. Po tomto rychlém představení si připsal další čtyři duely v oktagonu, ty ale prohrál.

Veganský bojovník MMA Pavel Salčák

Sport.cz

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.