Rubriky:

Bojové sporty

Ruský kickboxer krutě zbil přítelkyni. Odmítla mu uvařit polévku

3. srpna 2019 08:38 - Petrohrad/Praha

Tohle byl hodně nerovný souboj! Známý ruský kickboxer Vitalij Krutolevič nemilosrdně ztrestal svoji přítelkyni, která mu odmítla uvařit polévku. Dívka skončila v nemocnici a Krutolevičovi nyní hrozí trestní stíhání, píše server Sport-express.

 

Twitter

Borec s příznačným příjmením podle tamních médií vzbudil inkriminovaného dne svoji přítelkyni Anastasii s požadavkem, aby mu uvařila polévku. Když to dívka odmítla, stala se terčem náhlého a prudkého útoku.

Zápasník z Petrohradu, který se věnuje i thajskému boxu a dokonce soutěžil i ve finále prestižní série K-1, nešťastnici vytáhl za vlasy z postele, udeřil ji a na několika místech jí zlomil lícní kost. Anastasia musela být hospitalizována a podrobila se operaci. Celý incident zřejmě bude mít dohru před soudem.

mm, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.