Rubriky:

Bojové sporty

Pohyby u XFN. Stoprocentní majitel, turnaj v Praze a evropská expanze?

5. prosince 2019 07:39 - Praha

Další krok na československé scéně bojových umění. Organizace XFN má stoprocentního vlastníka. Vládu a rozhodování přebrala oděvní společnost Double Red. Ta má vlastní představu o budoucnosti. A podle vyjádření jejího majitel myslí mezinárodně. V roce 2020 se chce XFN představit v pěti zemích, kde hodlá uspořádat osm galavečerů. Na jaře dojde i na Prahu.

 

Facebook: XFN

„Naším cílem je z XFN vybudovat úspěšnou evropskou organizaci bojových sportů. Double Red vždy investoval do mladých sportovních talentů a investice do XFN je dalším logickým krokem v našem otevřeném přístupu k bojovým sportům," okomentoval současný stav Marcel Kolenička, majitel společnosti. Obsah a cenu transakce ale upřesnit nechce.

Nejbližší akcí této organizace je turnaj 14. prosince, který se koná v Bratislavě. Zde se má představit v hlavním zápase Petr Kareš a Samuel Krišfotič. Boj bez rukavic podle pravidel barmského boxu. Na programu je dále třináct zápasů v MMA a K-1.

Odchod napůl potvrzen. Dojde na bitvu Piráta s Karešem v barmském boxu?

„V současné době se těším na svůj zápas s Pirátem i na další duely, které mě čekají," pověděl Kareš, který je spojován s turbulentní historií této organizace, tedy také s dlužnými částkami.

„V současné době řešíme poslední reklamace vstupenek. U zápasníků probíhají individuální platby prozatím bez problémů. Petr Kareš je momentálně v roli zápasníka. Vedením organizace je pověřen Marcel Kolenička," popsal současný stav majitel.

Vrátí se XFN? Kareš chce dluhy vyřešit do pár týdnů, sám bude zápasit

Další akcí XFN má být Praha, a to 6. března na Královce, kde by se měl v hlavním zápase večera údajně představit Petr "Monster" Kníže. Organizátoři mají v plánu také zápasy K-1 v malých rukavicích a další fight bez rukavic.

V minulosti tato organizace prohlašovala, že chce expandovat za hranice Československa, jenže trhák se nekonal, přesto XFN chce jít znovu mimo Česko a Slovensko, kde se MMA v posledních letech daří.

„Budeme se zaměřovat na střední Evropu a země, ve kterých má Double Red již dnes vytvořené podmínky pro úspěšný rozvoj," dodal Kolenička.

Jaká bude realita za pár měsíců?

https://www.facebook.com/XFightNights/posts/2400761206840662

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty