Živě

Joshua se utká s Pulevem o boxerské tituly nejdříve v říjnu

14. května 2020 21:40 - Londýn

Boxerský duel těžké váhy mezi mistrem světa Anthonym Joshuou a jeho bulharským vyzyvatelem Kubratem Pulevem se neuskuteční dříve než v říjnu. Původně měl britský majitel mistrovských pásů organizací WBA, WBO a IBF obhajovat tituly 20. června a už jednou byl zápas kvůli pandemii koronaviru odložen na léto. Nyní Joshuův promotér Eddie Hearn oznámil, že v úvahu připadá až poslední čtvrtletí tohoto roku.

 

"Myslím, že to bude v okně od října do prosince. Čím ale dřív, tím líp, protože bychom nechtěli, aby mezi jeho (Joshuovými) souboji byl rok pauzy," řekl Hearn.

Joshua získal mistrovské tituly zpět do svého držení 7. prosince po úspěšné odvetě s Andym Ruizem. Američan mexického původu předtím sesadil favorizovaného Brita z trůnu na začátku června.

Divoch Tyson přiložil pod kotel. Jsem zpět, vzkázal

Hearn podle médií usiluje o to, aby se zápas mohl uskutečnit před diváky, proto se spekuluje o jeho přeložení z Británie na Blízký východ. Tam bylo už dějiště předchozího Joshuova duelu, tituly vybojoval zpět v Saúdské Arábii.

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.