Rubriky:

Bojové sporty

Joshua se utká s Pulevem o boxerské tituly nejdříve v říjnu

14. května 2020 21:40 - Londýn

Boxerský duel těžké váhy mezi mistrem světa Anthonym Joshuou a jeho bulharským vyzyvatelem Kubratem Pulevem se neuskuteční dříve než v říjnu. Původně měl britský majitel mistrovských pásů organizací WBA, WBO a IBF obhajovat tituly 20. června a už jednou byl zápas kvůli pandemii koronaviru odložen na léto. Nyní Joshuův promotér Eddie Hearn oznámil, že v úvahu připadá až poslední čtvrtletí tohoto roku.

 

"Myslím, že to bude v okně od října do prosince. Čím ale dřív, tím líp, protože bychom nechtěli, aby mezi jeho (Joshuovými) souboji byl rok pauzy," řekl Hearn.

Joshua získal mistrovské tituly zpět do svého držení 7. prosince po úspěšné odvetě s Andym Ruizem. Američan mexického původu předtím sesadil favorizovaného Brita z trůnu na začátku června.

Divoch Tyson přiložil pod kotel. Jsem zpět, vzkázal

Hearn podle médií usiluje o to, aby se zápas mohl uskutečnit před diváky, proto se spekuluje o jeho přeložení z Británie na Blízký východ. Tam bylo už dějiště předchozího Joshuova duelu, tituly vybojoval zpět v Saúdské Arábii.

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.