Skandál! Hvězda čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

25. června 2020 13:31 - New York

Hvězda wrestlingu a MMA Brock Lesnar si během oslnivé kariéry vysloužil obdiv fanoušků, nyní se však jeho jméno skloňuje v méně lichotivých souvislostech. Amerického pořízka obvinila ze sexuálního obtěžování bývalá manažerka, televizní moderátorka a příležitostná wrestlerka Terri Runnelsová.

 

Profimedia.cz

„Stál v šatně, já šla kolem po chodbě a on na mě zavolal. Měl na sobě jen ručník, který si přede mnou sundal a odhalil své mužství," cituje Runnelsovou o incidentu z roku 2004 bulvární deník The Sun. „Chtěla bych, aby měl větší respekt k ženám. Zejména k těm, které v oboru pracují tak dlouho jako já," dodala 53letá bývalá zápasnice.

Její stížnost není první, která se na hlavu 42letého šampiona MMA a wrestlingu snesla. Už před čtyřmi lety se Lesnar musel omluvit poté, co na adresu kolegyně z WWE Sashy Banksové pronesl, že by ji rád znásilnil.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Is this darned #CoronaVirus over yet!!??!! #ARGH

Příspěvek sdílený Terri Runnels (@theterrirunnels),Kvě 4, 2020 v 1:40 PDT

Vedení WWE nebere oznámení o sexuálním obtěžování na lehkou váhu, píše se v prohlášení organizace. Hrozí tedy Lesnarovi další postih?

mm, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.