Rubriky:

Bojové sporty

Divoký sexy tanec! Vítězka to nandala soupeřce i kritikům

10. srpna 2020 11:16 - Connecticut/Praha

Pomsta byla sladká. Sexy tanec, kdy vrtěla zadečkem a předstírala, že se kroutí u tyče. Mladá bojovnice Valerie Loureda slavila divoké vítězství na akci Bellatoru 243. V utkání splnila slib a seřezala Taru Graffovou, vyhrála KO. A tanečkem se vysmála všem kritikům, kteří se do mladé bojovnice pustili kvůli sexy fotkám na sociálních sítích a tvrdili, že je špatným vzorem. „Pořád mi budete říkat, že moje chování je demoralizující a jsem jen modelka z instagramu?" rýpla si v euforii.

 

Instagram Valerie Loureda

Měla motivaci jako hrom, kritika vůči její osobě byla neúprosná. A tak americká soupeřka dostala nařezáno a Loureda mohla divoce slavit. Za to, že dává na sociální sítě sexy fotky, se nestydí a nehodlá na tom nic měnit. „Noste si, co se vám líbí a nedovolte, aby vám kdokoliv říkal, co můžete, nebo nemůžete," stálo ve vzkazu na sociálních sítích po vítězném zápase.

Loureda se už před vítěznou bitvou snažila hájit, že fotky na internetu jsou jedna věc a tvrdá dřina v tréninku druhá. Ta navíc není vidět. „Tvrdě jsem makala, třeba i třikrát denně. Jestli mě někdo podceňoval, je to jeho věc. Já jsem byla v nejlepší formě," stála si za svým.

Na sociálních sítích se objevila i její černobílá fotka, kterou doplnil posměšný vzkaz: „Jen model IG." Kritikům zkrátka mladá bojovnice nakládala na každém kroku. „Dál budu dávat na sítě svoje fotky. Nezajímá mě, co kdo říká. A že jsem tolik nebojovala? Čekala jsem na chvíli, až budu zdravá a dostanu šanci bojovat. Teď přišla," vyhlásila s tím, že se vždy chovala jako profesionálka.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

just an “ig” model

Příspěvek sdílený Master Valerie Loureda 💋 (@valerieloureda),Srp 7, 2020 v 7:18 PDT

„Vadilo mi, když někdo tvrdil opak, stejně jako to, že nejsem vzorem pro mladé holky. Já to vidím jinak. Podívejte se na všechny dívky, které vypadají jako já, tančí, ale také se chtějí umět bránit. Pro ty mohu být inspirací, že se můžou dostat do MMA. Nemusejí se bát," dodala bojovně.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.