Rubriky:

Bojové sporty

Neporažený boxer z Mayweatherova týmu zemřel po přestřelce na ulici

9. září 2020 13:31 - Moreno Valley/Praha

Americký boxer Danny González je po smrti. Dvaadvacetiletý talent bojových sportů a člen týmu legendárního bojovníka Floyda Mayweathera Jr. se stal obětí pouliční střelby v pondělí během amerického Svátku práce. Podle portálu TMZ k tragédii došlo v městě Moreno Valley v Kalifornii.

 

@wbcmoro, Twitter

Americký boxer latinského původu González zemřel v pondělí ve 21 hodin po přestřelce na ulici. Podle místní policie byla na místo ihned po incidentu přivolána záchranná služba, talentovanému boxerovi už ale nebylo pomoci.

Totožnost útočníka i motiv střelby jsou podle amerických médií v tuto chvíli předmětem vyšetřování. Společně s Gonzálesem byli na místě ošetřeni ještě další dva mladíci, kteří byli se střelnými zraněním převezeni do nemocnice.

„S obrovskou lítostí oznamujeme, že nadějný a talentovaný boxer Danny González tragicky zahynul," napsal na sociální síť Twitter prezident organizace WBC Mauricio Sulaiman.

Pála odložil návrat do ringu. Přednost dostal kamarád, nechce ho podtrhnout

González měl úctyhodnou bilanci mezi amatéry, kde odboxoval 109 zápasů, z nichž v 96 případech odešel jako vítěz. V roce 2016 podepsal smlouvu s Floydem Mayweatherem Jr. a stal se součástí jeho týmu. Do profesionálního ringu se postavil třikrát a pokaždé vyhrál.

pb, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.