Rubriky:

Bojové sporty

McGregor půjde znovu do boje! Vyzve jednoho z nejlepších boxerů historie?

26. září 2020 13:06 - Las Vegas

Marketing, pocit důležitosti nebo fakt? Irský bojovník Conor McGregor, který změnil svět MMA a posunul ho na jinou úroveň o sobě dal znovu vědět. Na twitteru zveřejnil, že bude bojovat s nejslavnějším sportovcem Filipín všech dob a jedním z nejbohatších sportovců vůbec Manny Pacquiem.

 

Facebook: Conor McGregor

Celým jménem Emmanuel Dapidran Pacquiao - muž, který jako jediný získal osm titulů mistra světa v různých váhových kategoriích (celkem má titulů 10). Celebrita, která v jihovýchodní Asii nemá obdoby, jedenačtyřicetiletý senátor, herec, ale hlavně jeden z nejlepších boxerů moderní éry - to má být soupeř Connora Mcgregora pro jeho další fight.

Alespoň to je patrné z pátečního vyjádření irského bouřliváka na sociálních sítích. "Je to obrovská čest, že budu čelit dvěma boxerům, kteří jsou nejlepšími představiteli svého sportu v moderní éře," odkázal také na svůj duel s Floydem Mayweatherem z roku 2017, v němž prohrál K.O. v desátém kole.

Do vyjádření také přidal, že by měl zápas proběhnout na Blízkém Východě.

Jakýkoliv úspěch Mcgregora, v případě uskutečnění zápasu na boxerská pravidla, by byl prvotřídní senzací. V tuto chvíli se spíš ale naskýtá otázka. Nejde jen o další marketingový tah a přilákání pozornosti? Chce se vůbec Ir ještě do ringu vrátit?

Podrobnosti o duelu se snad dozvíme brzy...

nov, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.