Rubriky:

Bojové sporty

Nepříjemná změna před bitvou v UFC. Muradov má nového soupeře

19. října 2020 10:17 - Praha

Změna, která není nikdy příjemná. Machmuda Muradova čeká na konci října třetí zápas v UFC. V Las Vegas se měl pobít s Krzysztofem Jotkem. Tento duel neproběhne, Polák se zranil a Čech kývl na bitvu s novým sokem, je jím Kevin Holland z USA.

 

Facebook: Makhmud Muradov

„Bohužel můj soupeř Jotko se zranil, tak jsem podepsal smlouvu s jiným soupeřem. Místo a datum zůstávají stejné. Je jedno proti komu, cíl je jasný. Díky moc za podporu: 31.10. je za rohem," okomentoval Muradov změnu.

Třicetiletý zápasník se připravoval na leváka, teď má praváka, což je největší změna, se kterou se bude muset vypořádat. Muradov zápasil naposledy v prosinci minulého roku, knockoutoval Trevora Smithe. Předtím na něj v UFC nestačil Alessio Di Chirico.

„Těším se moc, mám až husinu, nikdy jsem neměl tak dlouhou pauzu. Těším se, že uvidí jiného Macha, než viděli v předchozích dvou zápasech, ukážu svoje kvality," řekl třicetiletý zápasník před pár týdny.

Muradov v MMA kariéře dosáhl na 24 výher, šestkrát prohrál, naposledy odešel jako poražený v roce 2016. O tři roky mladší Američan má skóre 19:5. Letos stihl v UFC tři souboje a všechny vyhrál.

"Nový soupeř, ale cíl zůstává stejný, společně jedeme pro další vítězství," nepochybuje o výsledku Muradov.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.