Rubriky:

Bojové sporty

Boxerka Tóthová postoupila do finále juniorského ME

21. listopadu 2020 18:08 - Budva

Česká reprezentantka Claudie Tóthová porazila v semifinále juniorského mistrovství Evropy v boxu v Černé Hoře Katerynu Bodnarčukovou z Ukrajiny a zajistila si postup do nedělního finále. V boji o zlatou medaili ve váhové kategorii do 54 kg se utká s Ruskou Lianou Tarasjanovou.

 

www.boxmcr.cz

Tóthová je druhou členkou české výpravy, která se v Budvě probojovala do finále. Již v pátek se to podařilo Eriku Suchému v kategorii do 64 kg.

Oba tak navázali na zatím posledního českého finalistu na juniorském kontinentálním šampionátu, kterým byl v roce 1995 Lukáš Konečný. Suchý i Tóthová mají šanci vylepšit jeho výsledek, později úspěšný profesionál totiž finálový zápas prohrál a získal stříbrnou medaili.

Češi se z Černé Hory vrátí se třemi cennými kovy, po semifinálové porážce získala v pátek bronz Veronika Zajícová v kategorii do 51 kg.

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.