Mladá mexická boxerka podlehla zraněním z ringu

3. září 2021 09:42 - Montreal

Teprve osmnáctiletá mexická boxerka Jeanette Zacariasová podlehla pět dní po zápase na galavečeru v Montrealu zraněním z ringu. Oznámili to pořadatelé akce, na níž se Zacariasová utkala ve welterové váze s Marií-Pier Houleovou.

 

@lasardine83, Twitter

Zacariasová inkasovala ve čtvrtém kole duelu sérii tvrdých úderů v rohu ringu a byla silně otřesená. Soupeřka ji poté ještě trefila pravým hákem, po kterém mexické boxerce vyletěl chránič zubů.

Zacariasová sice zůstala stát, po zaznění gongu ale nebyla schopná odejít do svého rohu. V ringu ji roztřásly záchvaty křečí a její trenér ji musel položit na zem. Záchranná služba ji poté odvezla do nemocnice, kde ji lékaři uvedli do umělého spánku.

Boj o život! Osmnáctiletá boxerka zkolabovala po tvrdém knockoutu

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.