McGregor už zase rozdává rány! Napadl hvězdu na červeném koberci

14. září 2021 09:54 - New York/Praha

Není to tak dlouho, co se irský bojovník Conor McGregor zotavil po svém posledním zápase s Dustinem Poirierem, při kterém si zlomil nohu, a už se chce zase prát. Tentokrát však ne v kleci, ale na červeném koberci při předávání hudebních cen MTV. Dostal se totiž do konfliktu se zpěvákem Machine Gunem Kellym.

 

Evan Agostini, ČTK/AP

V zářivě růžovém obleku se McGregor nedal přehlédnout, upozornit na sebe však zřejmě musel i jinak. Několik přítomných fotografů zachytilo, jak se natahuje po Kellym a něco na něj pokřikuje.

Zasáhnout musela ochranka, která rozzuřeného bojovníka MMA držela dál od rappera, který ho mimo jiné sledoval při posledním zápase s Poirierem z hlediště. Podle dostupných informací údajně chtěl McGregor s Kellym fotku, ale on ho odmítl.

Bojovník po rapperovi dokonce chrstl pití a ochranka měla co dělat, aby situaci ukočírovala a Ira odvedla pryč.

Machine Gun Kelly během slavnostního ceremoniálu

Mario Anzuoni, Reuters

Ten se poté k incidentu vyjádřil s tím, že rappera o nic nežádal, ani ho nezná. „Vím jen, že chodí s Megan Fox," řekl. „Bojuju jen s opravdovými bojovníky, ne s malými rappery," rýpl si ještě do Kellyho.

bp, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.