Rubriky:

Cyklistika

Sagan dojal fanouška. Čím se hvězda na Tour blýskla?

10. července 2018 07:19 - Paříž

Slovenský cyklista Peter Sagan je opět za hvězdu. Sice přišel na Tour de France o žlutý trikot vedoucího závodníka, minimálně pro jednoho fanouška bude Sagan číslem jedna. Očko si slovenský rychlík udělal u publika už před startem etapy, kdy ukázal, že není žádný nafoukanec. Jeho gesto zaslouží velkou poklonu.

 

Michal Červený

Fanoušci na Tour de France hlídají cyklisty na každém kroku. Při představování závodníků před startem pondělní etapy tomu nebylo jinak. A právě tady přišla chvíle pro Sagana, aby ukázal dobré srdce. Jeden z nažhavených příznivců nejspíš fandil tak dychtivě, až mu na silnici spadly jeho brýle. A světe div se. Peter Sagan zastavil, brýle zvedl a podal je s radostí majiteli. Ten byl v sedmém nebi. Bez ohledu na výsledky bude určitě Saganovi držet na Tour palce, o tom nepochybujte.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.