Živě

Drsný karambol byl blízko! Odkud závodníkům hrozilo nebezpečí?

1. května 2019 12:35 - Neuchatel/Praha

Během prologu prestižního cyklistického závodu Kolem Romandie bylo hodně blízko ke karambolu, který málem způsobil jeden z fanoušků svým hodně neopatrným chováním. Co přesně závodníkům hrozilo, se můžete přesvědčit na přiloženém videu.

Video již není dostupné

sntv

Jeden z fanoušků se rozhodl přeběhnout trať těsně před cílem, a to dokonce se svým psem, kterého měl na vodítku. Ve velké rychlosti jej minul Kilian Frankiny ze stáje Groupama - PDJ. Ke střetu naštěstí nakonec nedošlo.

Prolog ve švýcarském Neuchatelu nakonec ovládli slovinští závodníci. Pro vítězství si dojel devětadvacetiletý Jan Tratnik před krajanem Primožem Rogličem. Čech Jan Hirt obsadil se ztrátou 35 sekund 138. místo.

roj, Sport.cz

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.