Rubriky:

Cyklistika

Šílené triky a kaskadérské kousky. Jak si zatrénovat doma?

7. května 2020 17:22 - Praha

Nudíte se? Podívejte se na unikátní video a nesnažte se ho napodobit. Hlavním hrdinou je Fabio Wibmer, rakouský biker, trialista a youtuber. Tento čtyřiadvacetiletý cyklistický nadšenec vzal kolo a předvedl doma takové kousky, které pro vás budou patrně neproveditelné.

Reuters

Wibmer si doma postavil překážkovou dráhu a byl hodně originální. Můžete očekávat řadu šílených triků a kaskadérských kousků.

Z důvodu omezeného pohybu byl Rakušan uzavřen ve svém domě v Innsbrucku a aby zahnal nudu, vymyslel si adrenalinovou zábavu. Tedy pro něj zábavu. Balancoval na stole mezi jídlem, přihrál koš na prádlo, přistál na pračce, zadním kolem dokázal trefit basketbalový koš, vyskočil z prvního patra, zvládl i salto na trampolíně.

„Doufám, že toto video bylo pro vás trochu inspirací, abyste byli doma kreativní a stále se bavili," smál se rakouský biker.

P.S. Doma radši nezkoušet!

lik, Sport.cz

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.